Čo dokáže samolepiaca plsť?

 
 
 
Upozornenie
 
 
 
Úvod > Novinky > Čo dokáže samolepiaca plsť?
 
Novinky a články
 
 

Čo dokáže samolepiaca plsť?

co-dokaze-samolepiaca-plst 27. 8. 2014

Samolepiaca plsť je druh produkovanej plsti, ktorý má špeciálne vlastnosti. Dá sa využiť v priemysle na rôzne účely. Hlavná otázka teda znie: Kedy a prečo ju použiť?  

 

 

 

 

Interiérový pôžitok

 

  • Na rozdiel od iných typov plsti má tento druh samolepiacu spodnú časť. Použite ju, ak potrebujete istejšiu ochranu podlahy pred škrabancami. Nohy nábytku môžu poškodiť jemné povrchy. Samolepiaca plsť však obsahuje silné lepidlo, ktoré zabezpečí silnejšiu priľnavosť k nohe nábytku. Tento materiál je jemnejší a priateľskejší k interiérovým povrchom. Navyše, vydrží ešte viac ako klasické plstené podložky.

 

  • Umiestniť samolepiacu plsť je možné aj pod lampu. Je to praktické riešenie, pretože predchádza poškriabaniu nábytku počas utierania prachu, keď sa lampa premiestňuje z jedného miesta na druhé. Využívanie samolepiacej plsti je užitočné pri čomkoľvek, čo potrebuje ochranu pred poškriabaním.

Exteriérový pomocník

 

  • Určite sa oplatí investovať do plstenej ochrany strechy. Strecha je niekedy vystavená nepriaznivému počasiu, a tak potrebuje silné materiály. Lepidlo zvyšuje adhéziu plsti k streche, a tak môže lepšie chrániť pred trhlinami a vodou. Odporúča sa aplikovať ju, keď je slnečno, pretože membrána zostane pružnejšia.

 

  • Samolepiaca plsť môže byť súčasťou garáže, prístrešku či psej búdy. Dokonca, ak chováte zajace, môžete plsť využiť na postavenie králikárne.

Zhrňme si výhody

Naša škála samolepiacich plstených produktov zahŕňa kolieska, pásy, kocky, ovály, rolky, podložky a iné tvary podľa špecifikácií zákazníkov. Do materiálu impregnujeme syntetickú živicu, aby boli produkty trvácne a silné.

Zhrňme si to v krátkosti: tento druh plsti je silno adhézny, rýchly na aplikáciu a ochranný pred vonkajšími faktormi. Jeho hrúbka, zloženie a farba závisia od účelu použitia. Najčastejšie sa využíva ako ochrana nábytku, podláh, striech a záhradných budov.