Kvalita plsti v piatich bodoch

 
 
 
Upozornenie
 
 
 
Úvod > Novinky > Kvalita plsti v piatich bodoch
 
Novinky a články
 
 

Kvalita plsti v piatich bodoch

 17. 8. 2014

Či už ste bežný spotrebiteľ, alebo biznismen, ktorý je očarený týmto všestranne využiteľným materiálom, zistite viac o plsti v našich piatich bodoch.

 

 

 

Kvalita plsti v piatich bodoch

 

 

Či už ste bežný spotrebiteľ, alebo biznismen, ktorý je očarený týmto všestranne využiteľným materiálom, zistite viac o plsti v našich piatich bodoch.

 

Kvalita plsti spočíva v kvalite jej zložiek

Predovšetkým zložky konečného produktu ovplyvňujú jeho charakteristické vlastnosti. Ktoré teda robia plsť takou výnimočnou?

V prípade vpichovanej plsti je to kombinácia vlny so syntetickými materiálmi, ako sú polyester a nylon. Vďaka zakomponovaným syntetickým vláknam môže byť plsť naozaj silná a odolná, čo ocení oceliarsky alebo automobilový priemysel. Medzi jej prvotriedne vlastnosti patrí vysoká odolnosť voči teplu, vode, zmršťovaniu sa a dlhá životnosť. Vlákna, ktoré určujú finálny produkt, vám v konečnom dôsledku zjednodušia život.

Dobrá plsť je odolná

Nepochybne, jedným z kľúčových benefitov plsti je odolnosť. Čo môže byť lepšie, ako vedieť, že vaša strecha, podlaha či možno hudobný nástroj sú vďaka plsti lepšie chránené? Všestrannosť využitia tohto druhu plsti je nespočetná, od áut až po lietadlá. Ak ste pohltený každodenným zhonom, oceníte vysoko odolné plstené príslušenstvo a doplnky.

Priateľ s vysokou teplotou

Pri procese výroby vpichovanej plsti (do ktorej patrí aj samolepiaca plsť), sa môžu vpichovať špeciálne tepelne odolné vlákna, ktoré sú schopné chrániť pred teplotou vyššou ako 2,000°F. Tieto výnimočné tepelné vlastnosti sú typické pre zložky Nomex, Kevlar či Aramid. Zo samolepiacej plsti nájdete rolky, kolieska alebo kocky špecifické samolepiacim spodkom, ktoré tiež pomáhajú ochrániť jemný povrch pre poškriabaním.

Hustota

Ako sa mení veľkosť, farba či hrúbka v závislosti od účelu využitia plsti, tak sa mení aj hustota plsti. To znamená, že vyššia hustota je napr. vhodná pri vyrábaní podložiek a nižšia pri zvukovom tesnení.

Rada na záver

Ujasnite si, na aký účel vám môže byť plsť dobrá a vyberte si firmu, ktorej dôverujete. My vám poskytneme individuálny prístup a urobíme všetko pre to, aby sme sa prispôsobili vašim očakávaniam a požiadavkám.